flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ОАСК просять анулювати реєстраційні свідоцтва 48 партій (оновлено)

10 лютого 2020, 15:42

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови від Міністерства юстиції України щодо анулювання реєстраційних свідоцтв низки політичних партій.

Позивач вважає, що наявні правові підстави для звернення з позовом  до суду про анулювання реєстраційного свідоцтва, оскільки відповідач -  політична партія, не висувала своїх кандидатів на виборах Президента України та виборах народних депутатів протягом десяти років.  

Сьогодні Окружним адміністративним судом міста Києва здійснено автоматизований розподіл та визначено склад суду ще у 13 адміністративних позовах, які надійшли  від Міністерства юстиції України щодо анулювання реєстраційних свідоцтв політичних партій. Загалом наразі до ОАСК надійшло від Мін'юсту 48 відповідних позовів.  

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що до  Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло 35 позовів. Серед відповідачів, зокрема, зазначені політичні партії «Трудова Україна», «Організація Українських Націоналістів», «Громадянська «Партія Пора», «Соціал-демократична партія України», «Блок опозиційних сил» та інші.