flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Позов Насірова до Петренка: 17 травня підготовче засідання

05 квітня 2019, 11:45

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження і призначив на 17 травня підготовче засідання у справі за позовом від Романа Насірова до Міністра юстиції України Павла Петренка щодо організації  виконання Міністром запиту Шевченківського районного суду міста Києва про накладання арешту на грошові кошти позивача, що знаходять поза межами України.

Нагадаємо, до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Романа Насірова, де він просить суд визнати протиправними дії Міністра юстиції України Павла Петренка з організації виконання запиту Шевченківського районного суду м. Києва до Міністра на підставі Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів одержаних злочинним шляхом.

Окрім цього,  позивач просить зобов’язати відповідача утриматись від направлення до компетентного органу Королівства Великої Британії та Північної Ірландії запиту Шевченківського районного суду міста Києва про міжнародну правову допомогу згідно з листом  даного суду до Міністра юстиції України Павла Петренка.

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва