flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

4 позови за 3 дні: в суді продовжують оскаржувати повноваження членів ВККСУ

04 квітня 2019, 12:48

До Окружного адміністративного суду міста Києва надходять позови, що стосуються проведення конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та повноважень членів ВККСУ.  

Зокрема, 28 березня до суду надійшло 2 позови до Уповноваженої Верховної Ради України Людмили Денісової, треті особи – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Тетяна Весельська та Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Позивач просить визнати протиправною бездіяльність Уповноваженої ВРУ щодо непризначення члена ВККСУ з 19 грудня 2018 року.

1 квітня до суду надійшов позов про визнання протиправними дії члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова щодо прийняття та підписання рішення Комісії від 27.12.2018 року та встановлення відсутності у Сергія Козьякова повноважень члена ВККСУ, визначених Законом України  «Про судоустрій та статус суддів».

Також надійшов ще один позов, який стосується вже повноважень члена ВККСУ Станіслава Щотки. Позивач просить суд визнати відсутність у нього повноважень члена ВКССУ з 5 грудня 2018 року та зобов’язати його утриматись від здійснення таких повноважень. Серед інших вимог позову – визнання з 5 грудня 2018 року протиправною бездіяльність Голови ВККСУ Сергія Козьякова щодо неналежного здійснення повноважень з організації роботи та здійснення керівництва Комісією.

Наразі суд досліджує отримані матеріали та вирішує питання про відкриття проваджень у справах.

Слід зазначити, що прес-служба суду вже повідомляв про надходження позовів до ВККСУ http://oask.gov.ua/node/3746.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва