flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До ОАСК надійшов позов щодо оскарження правомірності призначення нового члена ВРП від з’їзду вчених

03 квітня 2019, 09:20

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо відсутності повноважень у члена Вищої ради правосуддя Віктора Грищука.

Зокрема, позивач просить суд визнати протиправними та скасувати рішення Голови ВРП  Ігоря Бенедисюка  про визначення часу та місця проведення З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, а також  визнати протиправними дії Голови відповідного З’їзду  щодо поставлення на голосування питання про допуск до участі у З’їзді представників військових навчальних закладів.

Окрім цього, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Секретаріату ВРП щодо не проведення належної перевірки документів поданих кандидатом на посаду члена Вищої ради правосуддя Віктором Грищуком та визнати протиправним його допуск  до участі в обранні на дану посаду.  

Водночас, позивач  просить суд визнати протиправним та скасувати рішення З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, яким було визнано обраним членом ВРП Віктора Грищука, а також визнати відсутність у нього відповідних повноважень.

Відповідачами у даному адміністративному позові зазначені – Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, Голова З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ Леонід Губерський, Секретаріат Вищої ради правосуддя.  

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

 

Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва