flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

14 лютого суд розгляне по суті позов щодо включення Федора Добронравова до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці

07 лютого 2019, 14:51

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив підготовче провадження у справі за позовами ТОВ «Телекомпанія «Студія 1+1», ТОВ  "Кіноквартал" до Міністерства культури України та Державного агентства України з питань кіно щодо включення до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці громадянина Російської Федерації Федора Добронравова. Суд призначив справу до розгляду по суті на 14 лютого.

Як відомо, позивачі просять суд визнати протиправним та скасувати наказ Міністерства культури «Про доповнення (оновлення) Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України» щодо включення до цього переліку громадянина Російської Федерації Федора Добронравова. Також позивачі просять суд визнати протиправним і скасувати Наказ Державного агентства України з питань кіно щодо анулювання посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів.