Сьогодні відбулись збори суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, одним із питань порядку денного яких було обрання делегатів на ХІХ позачерговий з'їзд суддів України.
Шляхом таємного голосування колеги довірили суддям Руслану Арсірію та Олександру Кармазіну представляти Окружний адміністративний суд міста Києва на ХІХ позачерговому з'їзді суддів України, який, відповідно до рішення Ради суддів України відбудеться 22-23 грудня 2021 року.