flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ОАСК просять зобов’язати ДБР внести зміни до відомостей про місцезнаходження Бюро за адресою вул. Симона Петлюри, будинок № 15

28 квітня 2021, 16:33

Суд просять зобов’язати ДБР подати до держреєстратора заяву про внесення змін до відомостей про місцезнаходження Бюро, вказавши адресу місцезнаходження правоохоронного органу - вулиця Симона Петлюри, будинок № 15. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Наразі суд відкрив провадження в адміністративній справі. Судове засідання відбудеться 17 травня.

Зазначимо, що позивач просить суд скасувати записи державних реєстраторів Печерської та Солом'янської районних в місті Києві держадміністрацій про реєстрацію відомостей щодо місцезнаходження Державного бюро розслідувань за адресами у Києві -   вул. Михайла Грушевського, будинок № 12/2 та вул.Панаса Мирного, будинок № 28.

Також позивач просить Окружний адміністративний суд міста Києва  зобов'язати Державне бюро розслідувань подати до державного реєстратора заяву щодо здійснення держреєстрації внесення змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи, зазначивши фактичну адресу місцезнаходження правоохоронного органу: 01032, м Київ, Шевченківський район, вул. Симона Петлюри, будинок № 15.