flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Про роботу ОАСК в період карантину

17 січня 2022, 13:04

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до 31 березня 2022 року. Окружний адміністративний суд міста Києва продовжує здійснювати правосуддя та повідомляє про особливості роботи суду в цей період.

Графік роботи суду

Зазначаємо, що в період карантину, графік роботи суду не змінився: суд, як і раніше, працює з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45. Перерва на обід – 12.00 – 12.45.

Прийом документів

Через тимчасові карантинні обмеження в ОАСК припинено особистий прийом документів канцелярією суду, при цьому звернутись до суду з позовними заявами, клопотаннями та іншими документами можна за допомогою поштового зв’язку, підсистеми «Електронний суд», електронної пошти суду inbox@adm.ki.court.gov.ua, або залишити документи у скриньці для вхідної кореспонденції в корпусі, що по вул.Петра Болбочана, 8.

Участь в судових засіданнях дистанційно

ОАСК забезпечено передбачену статтею 195 Кодексу адміністративного судочинства України можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасників судових справ. Завдяки сервісу EASYCON сторони можуть взяти участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції дистанційно, не прибуваючи до суду. З правилами та рекомендаціями роботи з EASYCON можна ознайомитись за посиланням -  https://vkz.court.gov.ua.

Взаємодія зі ЗМІ

Рада суддів України у своєму рішенні від 30 жовтня 2020 року звертає увагу на те, що доступ представників засобів масової інформації в судові засідання повинен відбуватись з дотриманням всіх карантинних заходів та санітарних норм у зв’язку із епідемією COVID-19, а саме: використання засобів індивідуального захисту (рукавички, маска) та дотримання соціально-безпечної дистанції.

Нагадуємо, вся інформація про роботу суду постійно оновлюється на сайтах суду https://adm.ki.court.gov.ua/sud2670  та  http://oask.gov.ua, сторінках суду в соціальних мережах  FACEBOOK , INSTAGRAM та  TWITTER .

Турбота про здоров’я

У корпусах ОАСК встановлені безконтактні гігієнічні станції для дезінфекції рук, працівники забезпечені масками та рукавичками, а в приміщеннях суду постійно проводиться прибирання за допомогою спеціальних розчинів. Всі ці заходи вживаються адміністрацією суду для зниження вірогідності поширення хвороби серед співробітників та відвідувачів суду.

Просимо в період карантину дотримуватись обмежувальних заходів та уважно ставитись до свого здоров’я.