flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга – «Богдан» до Міносвіти

26 січня 2021, 13:49

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом видавництва «Навчальна книга –«Богдан» до Міністерства освіти і науки України щодо оскарження конкурсного відбору проектів підручників. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.

Нагадаємо, серед вимог позову - визнати недійсними результати першого етапу конкурсного відбору проектів підручників (крім електронних) «Математика» для 4 класу для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках та зобов'язати МОН провести повторний конкурсний відбір.

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову, залишивши без задоволення відповідну заяву. Так, позивач просив суд заборонити Міносвіти включати до переліку підручників, що можуть друкуватися за державні кошти, проекти підручників «Математика» для 4 класу у 2020-2021 роках. З огляду на відсутність в поданих позивачем матеріалах доказів та підтвердження того, що невжиття заходів забезпечення позову ускладнить чи унеможливить виконання рішення у справі, суд відмовив позивачу у задоволенні вказаної заяви.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва