flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Позов до МОЗ - в ОАСК оскаржують результати конкурсу на посаду керівника Центру громадського здоров’я

28 грудня 2020, 13:05

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов та заяву про його забезпечення щодо оскарження рішення Конкурсної комісії про визначення переможця на посаду керівника Державної установи  «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Позивачем зазначений – Ігор Кузін, відповідачі – Міністерство охорони здоров’я України та Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади Генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ.

Серед вимог позову - визнати протиправними та скасувати рішення Конкурсної комісії від 24 листопада 2020 року в частині допущення Романа Родини до участі у конкурсі, а також рішення від 3 грудня 2020 року, яким його було визнано переможцем конкурсу на посаду очільника Центру громадського здоров’я. Позивач у заяві про забезпечення позову просить суд зупинити дію рішення про визначення Романа Родини переможцем у конкурсі на вказану посаду.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

 

Пресслужба Окружного адміністративного суду міста Києва