flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

про виклик до суду Соловйової Наталії Анатоліївни

17 жовтня 2018, 15:27

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, тел. (044) 591-55-64,

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua Web: www.oask.gov.ua

17 жовтня 2018 року           Справа №826/7809/17           

ОГОЛОШЕННЯ

про виклик до суду

представника Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ КБ "ПриватБанк" Соловйової Наталії Анатоліївни

В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться адміністративна справа №826/7809/17  за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ХІМ-ОЙЛ-ТРАНЗИТ-ЮКРЕЙН" до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку України, Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ КБ "ПриватБанк" Соловйової Наталії Анатоліївни, треті особи  Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "ПриватБанк", Міністерство фінансів України про визнання протиправними та скасування рішень та наказів.      

Місцезнаходження Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" Соловйової Наталії Анатоліївни не відомо.

Відповідно до частини першої статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач, третя особа, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Враховуючи викладене, Окружний адміністративний суд міста Києва  (01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 викликає представника  Товариство з обмеженою відповідальністю "ХІМ-ОЙЛ-ТРАНЗИТ-ЮКРЕЙН"  (надалі –Адресат) у суд для участі в судовому засіданні по справі №826/7809/17  за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ХІМ-ОЙЛ-ТРАНЗИТ-ЮКРЕЙН" до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного банку України, Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ КБ "ПриватБанк" Соловйової Наталії Анатоліївни, треті особи  Публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "ПриватБанк", Міністерство фінансів України про визнання протиправними та скасування рішень та наказів.

Судове засідання відбудеться 12 грудня 2018 року о  10:30 за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зал судового засідання № 1.               

                        Адресат викликається до суду для участі у судовому засіданні у процесуальному статусі відповідача.

Роз'яснити, що відповідач може подати відзив на позовну заяву у відповідності до вимог ст. 162 КАС України.

 

Суддя                                                                                                    І.В. Смолій