flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

про виклик до суду Хілобока Тараса Юрійовича

26 січня 2018, 11:59

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, тел. (044) 591-55-64,

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua Web: www.oask.gov.ua


                                               ОГОЛОШЕННЯ

                                             про виклик до суду

                                      Хілобока Тараса Юрійовича


В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться адміністративна справа №826/4037/17 за позовом Богатирьової Вікторії Василівни до Ворошиловського районного управління юстиції у місті Донецьку, Донецької області, Державного реєстратора Ворошиловського районного управління юстиції у місті Донецьку, Донецької області Мироненка Дмитра Олександровича про визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20 листопада  2017 року залучено до участі в адміністративній справі Хілобока Тараса Юрійовича в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.

Місцезнаходження чи місце роботи Хілобока Тараса Юрійовича не відомо.

Відповідно до частини першої статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач, третя особа, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Враховуючи викладене, Окружний адміністративний суд міста Києва  (01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1) викликає Хілобока Тараса Юрійовича у суд для участі в судовому засіданні по справі № 826/4037/17 за позовом  Богатирьової Вікторії  Василівни   до        Ворошиловського районного управління юстиції у місті Донецьку, Донецької області, Державного реєстратора Ворошиловського районного управління юстиції у місті Донецьку, Донецької області Мироненка Дмитра Олександровича   за участю третьої  особи – Публічне акціонерне товариство “Банк Камбіо”  про визнання протиправними дій.

Судове засідання відбудеться 19 лютого 2018 року о 16 год. 20 хв. за адресою м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зал судового засідання № 35.               

Адресат викликається до суду для участі у судовому засіданні у процесуальному статусі  третьої особи.

 


Суддя                                                                                                             В.А.Кузьменко