flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

про виклик до суду Андріїшина Анатолія Анатолійовича

26 січня 2018, 11:53

  

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, тел. (044) 591-55-64,

E-mail: inbox@adm.ki.court.gov.ua Web: www.oask.gov.ua


                                                 ОГОЛОШЕННЯ

                                               про виклик до суду

                                 Андріїшина Анатолія Анатолійовича


В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться адміністративна справа №826/1495/17 за позовом Мерзлікіної Луїзи Гаврилівни до Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 20 лютого 2017 року залучено до участі в адміністративній справі Андріїшина Анатолія Анатолійовича в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.

Місцезнаходження чи місце роботи Андріїшина Анатолія Анатолійовича не відомо.

Відповідно до частини першої статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач, третя особа, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Враховуючи викладене, Окружний адміністративний суд міста Києва  (01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1) викликає Андріїшина Анатолія Анатолійовича у суд для участі в судовому засіданні по справі № 826/1495/17  за позовом Мерзликіної Луїзи Гаврилівни  до Голосіївської районної  у місті Києві державної адміністрації, за участю третіх осіб: Біденко Олег Михайлович, Зелінський Анатолій Вікторович, Коцюба Тетяна Миколаїівна, Родін Володимир Михайлович, Азмамедов Емін Ельдарович, Шаяхметова Ірина Юріївна, Рощіна Лідія Іванівна, Руденюк Ірина Миколаївна, Лірниченко Ірина Миколаївна, Безпалий Антон Андрійович, Біденко Марина Олегівна,  Андріїшин Анатолій Анатолійович про  визнання протиправним та скасування розпорядження.

Судове засідання відбудеться 26 лютого 2018 року о 17 год. 00 хв. за адресою м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1, зал судового засідання №35.               

Адресат викликається до суду для участі у судовому засіданні у процесуальному статусі  третьої особи.

 

          Суддя                                                                                                             В.А.Кузьменко