Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До ВРП надійшло 467 рекомендацій ВККСУ для призначення на посади суддів місцевих загальних судів

12 серпня 2019, 15:47

До Вищої ради правосуддя надійшли матеріали і рекомендації про призначення 467 кандидатів на посади суддів 263 місцевих загальних судів та особові справи відповідних кандидатів в електронному вигляді.

Зокрема, до матеріалів долучено інформацію щодо затвердження рейтингів учасників конкурсу, особові справи кандидатів, список кандидатів тощо.

Нагадаємо, що ВККСУ 2 липня 2019 року було оголошено конкурс на зайняття 505 вакантних посад суддів у місцевих загальних судах на всій території України з метою врегулювання критичної ситуації зі здійснення правосуддя, що склалася у місцевих судах у зв’язку з масовим звільненням суддів.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомила, що 7 серпня 2019 року під час засідання розглядалося питання про надання рекомендацій для призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів у межах конкурсу, оголошеного Комісією 2 липня 2019 року.

За результатами засідання ВККСУ надала рекомендації 467 кандидатам для призначення на посади суддів місцевих загальних судів.

За повідомленням ВККСУ, надано рекомендації, зокрема, на призначення суддів у 16 судах, де правосуддя на постійній основі не здійснювалося через брак кадрів, та у 99 судах, де рівень судового навантаження був надмірним.

Згідно зі статтею 36 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» Рада ухвалює рішення щодо внесення Президентові України подання про призначення судді на посаду за результатами розгляду рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, до якої обов’язково додається особова справа (досьє) кандидата на посаду судді.

За результатами попереднього розгляду доповідач складає висновок щодо можливості призначення судді на посаду та виносить такий висновок на розгляд Вищої ради правосуддя.

Рішення щодо призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів найближчим часом буде ухвалено на засіданнях Вищої ради правосуддя.

 

Прес-центр судової влади України