Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У м. Львові відбувся семінар для посадових осіб, відповідальних за ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних

16 квітня 2019, 14:57

15 квітня 2019 року в місті Львові в приміщенні Господарського суду Львівської області відбувся семінар для посадових осіб апеляційних і місцевих судів м. Львова та Львівської області, територіальних управлінь  Державної судової адміністрації України в Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях, відповідальних за ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних та роботу із службовими документами з відміткою «Літер «М», організований територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Львівській області за сприяння Державної судової адміністрації України.

У даному семінарі від територіального управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області взяли участь головний спеціаліст по роботі з персоналом Поважна Галина Володимирівна та головний спеціаліст по роботі зі зверненнями та доступу до публічної інформації Скоморівська Марія Богданівна.

     В ході навчання були обговорені проблемні питання щодо ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних та організації службового діловодства з відміткою «Літер «М».

За повідомленням прес-служби ТУ ДСА України у Тернопільській області