Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ВРП внесе Президентові України подання про призначення Волошина Є.В. на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська

22 серпня 2019, 11:30

22 серпня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення судді.

Повноваження судді припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено, однак він обіймає посаду у відповідному суді, а отже, ця посада не є вакантною.

Суддя пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України його визнано таким, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

За результатами розгляду рекомендації Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення судді на посаду.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення Волошина Євгена Валерійовича (на фото) на посаду судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська.

 

Прес-центр судової влади України