Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підозрюваний у вбивстві неповнолітньої Діани Хріненко залишиться під вартою на строк досудового розслідування

21 серпня 2019, 17:56

Колегією суддів Кропивницького апеляційного суду відхилено апеляційну скаргу сторони захисту чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України.

За версією слідства чоловік підозрюється у вбивстві неповнолітньої жительки села Суботці Знам`янського району  Діани Хріненко, яка 24 серпня минулого року пішла ввечері на святкування Дня Незалежності у рідному селі та додому не повернулася. 

Сторона захисту оскаржила хвалу районного суду, якою стосовно підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці в межах строку досудового розслідування.

Захисник просив суд обрати відносно підозрюваного міру запобіжного заходу, не пов’язану з триманням під вартою, посилаючись на необґрунтованість підозри та порушення, допущені у ході затримання підозрюваного.

Прокурор просив апеляційну скаргу залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді – без змін, посилаючись на обґрунтованість підозри та вказуючи, що підозрюваний має судимість, перебував у розшуку, тому існують ризики переховування від слідства та суду.

За результатами розгляду апеляційний суд постановив:

  • апеляційну скаргу сторони захисту залишити без задоволення
  • ухвалу слідчого судді – без змін

З повним текстом ухвали від 21.08.2019 можливо ознайомитися після його виготовлення та внесення у ЄДРСР за єдиним унікальним номером №405/6140/19.

Довідково: частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України - вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

 

За повідомленням прес-служби суду