Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До 8 років позбавлення волі засуджено буковинця, який обвинувачується в зґвалтуванні малолітньої

12 червня 2019, 12:51

10 червня 2019 р. Чернівецький апеляційний суд засудив до восьми років позбавлення волі 22 – річного уродженця села Долішній Шепіт, Вижницького району Чернівецької області за зґвалтування 8 – річної дівчинки.

Як встановлено районним судом та перевірено апеляційною інстанцією обвинувачений, знаходячись неподалік колишнього футбольного стадіону, супроводжуючи свою малолітню сусідку, достовірно знаючи, що вона є малолітньою особою, діючи умисно з погрозою застосування фізичного насильства, яке потерпіла сприйняла як реальну загрозу для її життя та здоров’я, вступив з останньою у статеві зносини.

Врахувавши беззаперечні факти та встановлені обставини справи, суд І інстанції визнав обвинуваченого винним за частиною другою статті 156, частиною четвертою статті 152 Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі. З цим рішенням захисник обвинуваченого не погодився та подав апеляційну скаргу.

Втім, на переконання колегії суддів Чернівецького апеляційного суду, докази, дослідженні судом першої інстанції, та перевірені під час апеляційного розгляду  в повній мірі доводять вину обвинуваченого у вчиненні злочинів. 

З урахуванням ступеня тяжкості вчинених злочинів та особи обвинуваченого, колегія суддів прийшла до висновку про неможливість його виправлення та перевиховання без ізоляції від суспільства

А тому, ухвалою суду, від 10 червня 2019 року, апеляційну скаргу  захисника підсудного залишено без задоволення,  а вирок районного суду – без змін.

 

За повідомленням прес-служби суду