Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Припинено відставку судді Задорожної Л.І. у зв’язку з повторним призначенням на посаду судді

18 квітня 2019, 11:56

На засіданні Вищої ради правосуддя 18 квітня 2019 року розглянуто питання про припинення відставки судді Задорожної Лариси Іванівни у зв’язку з повторним призначенням на посаду судді.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Валентина Данішевська поінформувала, що до Вищої ради правосуддя 12 квітня 2019 року надійшла копія Указу Президента України від 11 квітня 2019 року № 128/2019 про призначення, зокрема, Задорожної Лариси Іванівни на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Задорожна Л.І. рішенням Вищої ради правосуддя від 15 серпня 2017 року звільнена з посади судді Теплицького районного суду Вінницької області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Відповідно до статті 145 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» однією з підстав для припинення відставки судді є повторне призначення його на посаду. Рішення про припинення відставки судді приймається Вищою радою правосуддя.

З огляду на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила припинити відставку Задорожної Л.І. у зв’язку з призначенням її на посаду судді Вищого антикорупційного суду; копію рішення направити до Пенсійного фонду України, який забезпечує виплату щомісячного грошового утримання судді у відставці.

 

Прес-центр судової влади України