Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Нетішинський суд затвердив угоду про визнання винуватості у справі щодо незаконного поводження зі зброєю

18 квітня 2019, 11:54

Нетішинський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим – й визнав останнього винним у незаконному придбанні, зберіганні та носінні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (частина перша статті 263 Кримінального кодексу України) і призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, звільнивши від його відбування з одним іспитовим роком.

За вироком, у ніч на 29 травня 2018 року біля свого будинку в Нетішині обвинувачений завдав чоловіку тілесних ушкоджень пістолетом. Коли ж того дня правоохоронці прийшли до нього з обшуком, він викинув зброю через вікно.

Як з’ясують експерти, цей пістолет – вогнепальна зброя, перероблена саморобним способом із сигнального пістолета, калібру 9 мм. Передбаченого законом дозволу на її придбання, зберігання і носіння обвинувачений не має.

Сторони в справі уклали угоду про визнання винуватості. За її умовами, обвинувачений повністю визнав свою вину й погодився на призначення обумовленого покарання – 3 роки позбавлення волі та звільнення від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік (на підставі статті 75 Кримінального кодексу України).

«…суд вважає, що узгоджене сторонами покарання відповідає не лише тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, обставинам справи, але й особі обвинуваченого, є обґрунтованим та буде відповідати цілям покарання», –  ідеться у вироку.

За повідомленням прес-служби суду