Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У Державній судовій адміністрації України обговорено нові підходи до бюджетного планування з експертами Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»

24 червня 2015, 11:30

 23 червня 2015 року у приміщенні Державної судової адміністрації України  відбулася  робоча зустріч Голови ДСА України Зеновія Холоднюка  з Старшим радником Вищої судової і прокурорської ради Боснії та Герцеговини Адісом Ходжич, та Незалежним експертом з питань фінансів, Об’єднаного Королівства Рупіндером Сінх.

Метою зустрічі було обговорення можливого співробітництва в рамках реалізації Плану дій Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо надання практичної допомоги в удосконаленні системи бюджетування судової гілки влади на основі показників результату роботи з використанням досвіду зарубіжних країн таких як Австрія, Німеччина, Нідерланди.

Старший радник Вищої судової і прокурорської ради Боснії та Герцеговини  Адіс Ходжич та Незалежний експерт з питань фінансів, Об’єднананого Королівства Рупіндер Сінх перебувають в Україні в якості експертів Проекту ЄС "Підтримка реформ в сфері юстиції в Україні".